Zostań naszym Patronem

Razem możemy więcej!

Zostań naszym Patronem

Wspieraj nasze stowarzyszenie.Inny cel – inne środki

Galerie handlowe

TO MIEJSCE SPOTKAŃ I SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU.W galeriach handlowych znajdują się sklepy znanych marek, kina sieciowe, sieci restauracyjne itd. Mimo tego galerie mają odrębne działy marketingu i odrębną strategię reklamową. DLACZEGO TAK JEST? Odpowiedź jest prosta. Dzieje się tak, ponieważ centra handlowe to nie są jedynie sklepy, kina i restauracje. To jest miejsce spotkań odpoczynku i generalnie spędzania wolnego czasu. To znowu przekłada się na wymierne zyski dla firm, które zlokalizowane są w tych obiektach. Dlatego galerie handlowe mają politykę marketingową skierowaną na budowanie wizerunku miejsca, w którym idealnie spędzisz wolny czas, gdzie będziesz się fajnie bawił i gdzie warto przyjść. Starają się one być miejscem modnym i na topie. Im większy ruch w danym centrum handlowym, tym potencjalnie większe zyski dla najemców. Natomiast sami najemcy mają inne cele pierwszego rzędu, więc ich polityka marketingowa będzie ukierunkowana na inny efekt. Oni po prostu chcą sprzedać więcej swojego towaru, produktu, lub usługi. Tak więc mimo generalnie tego samego celu – czyli zwiększenia przychodu, Galerie handlowe i ich najemcy będą mieli inaczej zaplanowane strategie marketingowe. Nie mniej jednak razem będą tworzyć komplementarną politykę marketingową.

Gmina TRZEBIATÓW

NASZA GMINA

TO TAKA GALERIA HANDLOWA


Marketing turystyczny

Każdy klocek to

STRATEGIA MARKETINGOWA


Symbolizuje ona strategię marketingową obiektu noclegowego, restauracji lub innej firmy z branży turystycznej. Każdy klocek jest innego koloru i kształtu. Podobnie jak każdy obiekt inaczej kreuje swój wizerunek i inny efekt chce uzyskać.Visit Mrzeżyno

Buduje z tych klocków

Wizerunek miejsca do którego warto przyjechać.


Naszą pracą, zaangażowaniem i pomysłami dostarczamy naszym wspólnym klientom powodów, aby przyjechać do gminy Trzebiatów jako do miejsca, które jest atrakcyjne i ciekawe. Gdzie można spędzić udany urlop, dzień lub weekend i to o każdej porze roku.


ZOBACZ

Co już robimy

Dla ciebie i Twojej firmy

SOCIAL MEDIA

Nasz profil osiąga już zasięgi sięgające 100 000 miesięcznie i to nie jest nasze ostatnie zdanie. Prowadzimy również kanał na YouTube oraz konto na Instagram.

MULTIMEDIA

Realizujemy spoty reklamowe i cykle tematyczne np. “Co robić zimą w Mrzeżynie?”. Filmujemy również przy użyciu drona i kamer 4K.

Promocja

Promujemy firmy z branży turystycznej gminy Trzebiatów. Informujemy o specjalnych ofertach, udostępniamy teści i zachęcamy do skorzystania z usług.

DLA AKTYWNYCH

Promujemy aktywny tryb życia. Informujemy również o możliwościach aktywnego wypoczynku na terenie gminy Trzebiatów, z naciskiem na okresy niskiego obłożenia w roku.

ATRAKCJE

Informujemy o lokalnych atrakcjach, zabytkach, firmach oferujących formy aktywnego wypoczynku. To wszystko po to, aby tworzyć wizerunek gminy jako ciekawej destynacji turystycznej.

Współpracujemy

Współpracujemy z lokalnymi organizacjami oraz urzędem gminy Trzebiatów. Staramy się zachęcać wszystkich, do wspólnej pracy na rzecz naszej małej ojczyzny.


SKŁADKI

DLA

PATRONÓW

-50%(2021)
Lokale Gastronomiczne zatrudniające do 5 osób
350,00 zł
175,00 zł
Lokale Gastronomiczne zatrudniające powyżej 5 osób. Organizatorzy aktywnego wypoczynku
500,00 zł
250,00 zł
Kwatery prywatne, pojedyńcze apartamenty,
350
175,00 zł
Pensjonaty, pola campingowe, domy gościnne
800,00 zł
400,00 zł
Hotele, Ośrodki wypoczynkowe, apartamentowce
1500,00 zł
750,00 zł
Domki wakacyjne i ośrodki do 200 miejsc noclegowych.
1000,00 zł
500,00 zł
Jednostki organizacyjne  Gminy Trzebiatów
2000,00 zł
1000,00 zł