O NASVisit Mrzeżyno – Po co jesteśmy?

POWSTALIŚMY

ABY TWORZYĆ WIZERUNEK TURYSTYCZNY GMINYDzisiaj nie wystarczy mieć czystą i piękną plażę, nieskażoną przyrodę, wyjątkowe zabytki, luksusowe miejsca noclegowe, smaczną kuchnie itd. Trzeba to jeszcze umieć ubrać to wszystko w porządne opakowanie marketingowe i oferować jako kompleksowy produkt turystyczny. Dlatego powstało Visit Mrzeżyno, które skupia różne osobowości, talenty, umiejętności i doświadczenie. A to wszystko po to, żeby wdrożyć najnowsze instrumenty marketingowe, w celu jak najskuteczniejszej promocji Gminy Trzebiatów i podmiotów branży turystycznej.

NASZ ZESPÓŁ

TWORZĄ LUDZIE O RÓŻNYCH TALENTACH I PASJACH

WŁAŚNIE DLATEGO JESTEŚMY SKUTECZNI.

Trzon naszego zespołu

tworzą następujący ludzie
Olek Banaszak
Olek Banaszak
Kopalnia pomysłów
Z wykształcenia geograf - o specjalności geomorfologia brzegu morskiego. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania obiektami hotelowymi. Niespokojna dusza, która w wielu miejscach mieszkała i z niejednego pieca chleb jadła. Jest specjalistą od marketingu i obsługi klienta. Zajmuje się również projektowaniem graficznym materiałów
Michał “Ostry” Ostrowski
Twarz, głos i encyklopedia
Z wykształcenia i zamiłowania przyrodnik. Popularyzator historii średniowiecza, obyczajowości rybackiej, dziejów kultury pomorskiej. Dziennikarz, autor książek, artykułów, filmów dokumentalnych. Gawędziarz gromadzący legendy, baśnie i lokalne ciekawostki. Urodzony w Trzebiatowie wychował się na wyspie Mrzeżyno.
Karol Krzyżanowski
Filmowanie i social media
Najmłodszy w naszej ekipie, ale posiadający duże doświadczenie zarządzania social mediami. Prowadzi własną firmę, tworzącą filmy promocyjne oraz jest operatorem drona. Pracuje również jako specjalista ds. marketingu w sieci obiektów wypoczynkowych. Jest też naszym motorem pchającym wiele projektów do przodu.

Zobacz nasze dotychczasowe prace.

Jeżeli podobają Ci się nasze prace, to skontaktuj się z nami i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Jeżeli chcesz poprowadzimy za Ciebie profile w mediach społecznościowych, wydrukujemy materiały reklamowe, nakręcimy spot reklamowy, albo po prostu doradzimy.

Skontaktuj się z mami!
NASZE MOCNE STRONY

POZNAJ NASZE MOCNE STRONY

ZOBACZ CO NASZYM ZDANIEM JEST TYM, CO NAS WYRÓŻNIA.

Szeroka wiedza

Jako zespół mamy dużą wiedzę na szerokim polu, bo każdy z nas ma różne wykształcenie oraz zainteresowania, to pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi.

Umiejętności praktyczne

Posiadamy długoletnie doświadczenie w takich dziedzinach jak filmowanie dronem, przygotowywanie spotów promocyjnych, tworzenie materiałów reklamowych, prowadzenie eventów i pisanie publikacji itd.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy duży wachlarz usług i wsparcia w zakresie marketingu i reklamy turystycznej. Możesz liczyć na nasze wsparcie.

Kochamy to robić

Visit Mrzeżyno powstało ponieważ, marketing turystyczny jest tym, co lubimy robić i sprawia nam to wiele przyjemności. Dlatego jesteśmy tak skuteczni.

Jesteśmy stąd

Na codzień mieszkamy tu i jesteśmy związani z gminą Trzebiatów, dlatego tak nam zależy na jej właściwym wizerunku oraz rozwoju.

Mamy wizję rozwoju

Mamy wizję rozwoju i sprecyzowane plany. Konsekwentnie też realizujemy punkt po punkcie, co założyliśmy. Nie boimy się też kolejnych wyzwań, które spotykamy po drodze.